Reklamní cedule a bannery

AC Marketing / Naše služby / Venkovní reklama / Reklamní cedule a bannery


Instalace a výroba směrových tabulí, materiál Dibond Prazdroj Zlín Výroba plachty

Plachtu (banner) Vám vyrobíme s potiskem kvalitním inkoustem odolným proti povětrnostním vlivům. Dále je také možnost potisknout průhlednou síťovinu (mesh), zde je materiál lehčí a díky struktuře lépe odolá proti větru, proto se používá na místa kde velice fouká.

Plachty i síťoviny mají po obvodu kovové nebo plastové oka a jsou po obvodu svařená kvůli zvýšené životnosti. Jejich instalace je následně možná téměř kamkoliv. Vytisknout můžeme jakýkoliv rozměr.

Reklamní cedule vyrábíme z tvrzeného plastu a to o šířce od 0.1 mm až po 18 mm tloušťky a nebo z materiálů v kombinaci plastu a kovu (dibond). Reklamní cedule mohou být přímo potištěny a nebo polepeny folií. Výhodou plastu je rychlejší možnost úpravy rozměru a vytvoření libovolného tvaru. Maximální rozměr reklamy z jednoho kusu je 4 × 2 m.

Dibond – je sendvičová deska s jádrem z polyetylénu krycí vrstvou hliníkových plechů o síle 0.3 mm. Nejčastěji je určena pro výrobu reklamních nosičů, displejů, sloupů, firemních totemů, interiérů a exteriérů obchodů. Jedná se o velmi stabilní a pevný materiál.

Samozřejmostí jsou i jiné možnosti jako třeba polykarbonát, magnety apod.